wpid-deskolotka.jpg

Gadżety,Patenty,Wynalazki

Deskolotka?

5 maja , 2014  

program do zarządzania magazynem Moduły power LED

Ostatnio w Internecie został opublikowany film, w którym zaprezentowano niesamowity wynalazek, który dużo wcześniej pojawił się w kultowym filmie „Powrót do przyszłości”. Chodzi tutaj o słynną deskolotkę, czyli deskorolkę bez kółek, na której można latać. Wielu fanów wspomnianego filmu zapewne uwierzyło, że wreszcie będą mogli zrealizować swoje marzenie z dzieciństwa i wejść w posiadanie tego niesamowitego urządzenia, jednak potem poczuli się oni zawiedzeni.

Chociaż sam filmik zrobiony był w sposób bardzo realistyczny, to jednak był tylko oryginalną reklamą, i to nie reklamą deskolotki. Póki co, takie urządzenie nie zostało jeszcze wynalezione, jednak kto wie, co przyniesie nam przyszłość. W dzisiejszych czasach dysponujemy przecież mnóstwem niesamowitych urządzeń, które naszym przodkom się nawet nie marzyły. Czy na przykład dwa wieki temu ktokolwiek wierzył, że uda nam się w ogóle polecieć w kosmos? Wtedy jeszcze wielu nie wierzyło, że w ogóle człowiek może latać. Nie jest więc powiedziane, że deskolotki nie będziemy mogli kiedyś kupić w sklepie zabawkowym bądź sportowym.3 komentarze

  1. fetish4fashion pisze:

    Cześć wszystkim, artykulik fajnie napisany, ale autor mógłby bardziej ciągnać temat. Ale czytało się go w miare fajnie. Reszte zajaranych tematem zachęcam dozapoznania się. Można powiedzieć, że człowiek zna się na rzeczy. Trzymajcie się

  2. Drążkiewicz pisze:

    Niebywale przydatny wpis, przepędził moje negatywne nastawienie i pogłębił wiedzę. Dzięki niemu spenetrowałam przedmiot i uporządkowałam wiedzę. Przeszukałam setki stron internetowych szukając informacji na ten temat i nareszcie udało mi się wyszukać coś, czego potrzebowałam. Szacunek dla Twórcy tekstu.

  3. Jozue pisze:

    Poszukując informacji w tym temacie dotarłam chyba na sam koniec internetów, aczkolwiek nie odnalazłam tam nic ciekawego. Dopiero teraz napotkałam na rzetelną i przydatną informację. Jestem pełna podziwu dla kompetencji autora oraz jego talentu do przemyślanego formułowania myśli. Dziękuję za pomocną wiedzę i kompetentne dane.

Comments are closed.